Техномаркет - ISKRA THT 8866BL ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

ISKRA THT 8866BL ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК


Производител: ISKRA
Шифра: 5012414
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК МОЌНОСТ: 600W-750W (МАКС) НАПОН: 220-240V ~ 50 / 60HZ ЗА ДВА ЛЕБА 5 СТЕПЕНИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ПЕЧЕЊЕ ОТСТРАНЛИВА ФИОКА ЗА ТРОШКИ ЛЕСНО УПРАВУВАЊЕ СТОП КОПЧЕ ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ГУМЕНИ НОГАРКИ ДИМЕНЗИИ НА КУТИЈАТА (ВО ММ): 270 (Д) X 152 (Ш) X 176 (V) НЕТО ТЕЖИНА: 0,76 КГ

Слични производи